Tässä uudessa Fujifilm Mini- sarjan mallissa on helpotettu selfien ottoa kameran etupuolella olevalla peilillä. Lähikohteita kuvattaessa voit ottaa käyttöön mukana tulevan lähilinssin, jolla kuvaat lähimmillään jopa 35cm:n päästä. Valotuksen säätöön on nyt myös lisätty High-Key Mode, jolla saat lisää kirkkautta kuviisi.
Fuji Instax Mini 9 -polaroidkameralla saa ikuisestettua ja tulostettua hauskimmat hetket niin juhlista, kuin arjesta. Kamera tulostaa kuvat luottokortin kokoiselle valokuvapohjalle heti kuvan ottamisen jälkeen. Polaroidkuvien tapaan, Instaxilla otetulla kuvalla menee hetki ”kehittyä” kuvapohjaan.
Kameran käyttö on helppoa, kamerasta voi valita neljä eri valotusvaihtoehtoa; kirkas auringonpaiste, aurinko pilvien takaa, pilvinen ja sisätila/pimeä. Kamerassa on myös sisäänrakennettu salama ja High-Key -ominaisuus. Kamera toimii kahdella AA-paristolla
Velbon EF-41 jalusta
Focus Discover 8x32
Sirui PH-30 GIMBAL HEAD
MANFROTTO Kuulapää Mini MH494-BH
NIKON MONARCH M7 10x42
MANFROTTO Monopod yksjalka Compact Extreme Selfie Stick
Nikon Prostaff 5 82-A + 20-60X okulaari
Nikon Travelite 8x25 EX -kiikari
Nikon Prostaff P3 8x42
Joby GorillaPod 1K Kit
FujiFilm Instax Mini 12 Pastel Blue
Pentax SD 9×42 Waterproof
Joby GripTight One Mount black
Velbon EX-Macro jalusta
Polaroid I-Type B&W filmi 
















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.